KORONAVÍRUS

falugazdász tájékoztatója

2020-04-21 09:09

Tisztelt Gazdálkodó!

A 2020-as évben a rendkívüli helyzetre való tekintettel minden ügyfelemet telefonon keresem az egységes kérelem beadása céljából. Ha szükséges, személyes ügyfélfogadásra csak telefonos időpont egyeztetés után van lehetőség. Kérem legyenek türelemmel, minden ügyfelemet keresni fogom időben.

A tavaszi fagykár bejelentésére az egységes kérelem szankciómentes beadásának határidejéig, azaz május 15-ig van lehetőség.

A tavalyi évtől biztosításközvetítőként is tevékenykedem a Nemzeti Agrárgazdasági Kamaránál. Amennyiben szeretne mezőgazdasági biztosítást kötni, keressen bizalommal, kedvező növénybiztosítási ajánlatokkal tudok szolgálni. A mezőgazdasági biztosítások díját legfeljebb 65%-ig lehetőség van visszaigényelni.

Bármilyen kérdése van, keressen bizalommal!

Üdvözlettel:

Gáncs Ágnes