Tornyospálcai Közös Hivatal ügyfélfogadási rendje

2020-05-22 10:33

HIRDETMÉNY

Tornyospálca Község Önkormányzata Polgármestere a humánjárvány megelőzése, illetve következményeinek elhárítása érdekében elrendelt veszélyhelyzet során teendő intézkedésekről szóló 8/2020. (V.19.) határozat 3. pontjában a Tornyospálcai Közös Hivatalban engedélyezte a személyes ügyintézést.

2020. május 25. napjától a hivatal ügyfélfogadási rendjének megfelelően várjuk a Tisztelt Ügyfeleket az alábbi szabályok betartása mellett:

• A hivatal épületébe csak szájmaszk használatával lehet belépni; a bejáratnál felszerelt kézfertőtlenítő használata kötelező.
  • Ügyintézőnként egyszerre csak 1-1 ügyfél fogadható; várakozás a szabadban lehetséges.
  • Az ügy természetéből adódóan, több ügyfél egyidejű megjelenése esetén a hivatal tanácskozó termét kell igénybe venni.
  • A legalább 1,5 méteres védőtávolságot be kell tartani.
  •

Tájékoztatjuk a Tisztelt Jékei Lakosságot, hogy a Jéke Község Önkormányzata hivatali épületében (4611 Jéke, Dózsa utca 14. ) a személyes ügyfélfogadás kedd és csütörtöki napokon lehetséges.

Tornyospálca, 2020. május 21.

Köszönjük megértő türelmüket, tisztelettel:

Kovács Miklósné

jegyző