KORONAVÍRUS

Felelős állattartás elősegítése

2021-05-18 12:46

Tisztelt Lakosság!

Tornyospálca Község Önkormányzata –amennyiben a lakosság részéről megfelelő igény érkezik – szeretné benyújtani támogatási kérelmét a Magyar Falu Program keretében meghirdetett „Felelős állattartás elősegítése” című pályázatra.

A támogatás célja, a nem kívánt állatszaporulat mérsékelése. Ennek érdekében a támogatás keretében a lakosság számára lehetőség nyílik a tulajdonukban lévő állatok (ebek, és macskák) állatorvos által végzett ivartalanítására, veszettség elleni védőoltására, valamint a kutyák mikrochippel történő megjelölésére. A beavatkozások az állattartók számára ingyenesek.

Amennyiben igényt tart a fenti szolgáltatásokra vagy a szolgáltatások valamelyikére, úgy szíveskedjen a mellékelt dokumentumot 2021. június 05. napjáig kitöltve személyes úton a Tornyospálcai Közös Önkormányzati Hivatal épületébe eljuttatni!

A nyomtatvány a tornyospalca.hu oldalról letölthető, és a hivatal épületében is megtalálható.

Tisztelt Ebtartók/Macskatartók kérem Önöket, mint felelős állattartókat, hogy minél többen éljenek a lehetőséggel!

Tornyospálca, 2021. május 11.

A hírhez feltöltött .pdf fájlok